İztaş İnşaat
Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı

İztaş İnşaat olarak; sürekli değişen ve yenilenen inşaat sektöründe, teknolojik bilgi birikimimiz, güçlü sermaye yapımız, modern mimari anlayışımız, deneyimli teknik ve idari kadromuzla birlikte nitelikli projelere imza atmak temel prensibimizdir. Ürettiğimiz her işte planlama, organizasyon ve proje aşamasına maksimum özeni göstermekteyiz.

Mimarlarımızdan mühendislerimize ve pazarlama ekibimize herkesin insana değer veren bir bakış açısıyla kaliteye odaklanması ve işini severek yapması İztaş İnşaat çalışanlarının ortak değerleridir.Hedefimiz, hem yurt içinde hem de yurt dışında çağın gereklerine uygun, modern, sağlam ve kalıcı eserlere imza atmaktır.

Bozan İNCİ Yön.Krl.Bşk
İztaş İnşaat
Firma Hakkında

1998 yılında başta bölgemiz olmak üzere ülke genelinde orta ve büyük ölçekli projelerin; hafif ve ağır metal ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretim amaçlı olarak DİYARDAKIR'DA kurulmuştur.fabrika üretimi dışında küçük ölçekli inşaat taahhüt işlerinin yapımı ile inşaat sektörüne girmiştir.

İztaş İnşaat kuruluşundan, günümüze kaliteden ödün vermeden ,profesyonel ,yaratıcı ve en çabuk sürede bitirmiş olduğu taahhüt işleri ile birlikte sektörde idareler nezdinde saygın ve tercih edilen bir noktaya varmıştır.Kuruluşundan günümüze çağın teknik açıdan tüm olanaklarını bünyesinde bulunduran İztaş İnşaat ,ülke genelinde hemen her bölgede öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi, birçok projenin altına imzasını atmıştır.

İztaş İnşaat
Vizyon ve Misyon

Farklıyız demeden fark yaratan, değere değer katan, faydanın maksimum, ticari kaygının minimumda olduğu ve seçmesini bilenlerin tercih edeceği yapılar inşa eden bir marka olmak.

Yenilikçi ve çağdaş mimari yaklaşımımızla, yalnız bugün için değil; yıllar sonra da güven ve konforu yaşatabilecek modern, sağlam ve kaliteli yaşam alanları üretmek.

İztaş İnşaat
Ortak Değerler

Değişen ve gelişen kent yaşamıyla uyumlu, çevreye dost, huzurla yaşanabilecek güvenli mekanlar üretiyoruz. İnsanların yaşam kalitesine katkıda bulunarak maksimum memnuniyet sağlıyoruz.

Doğru çözüm ortaklarıyla bir araya geliyor, tasarımdan mimariye, planlamadan üretime çağın gereklerine uygun teknoloji ve malzemeleri kullanıyoruz. Yönetici kadromuz, personelimiz ve çözüm ortaklarımızla uyumlu birliktelikler kurarak, her zaman en kaliteli çalışma koşullarını sağlıyoruz.

İztaş İnşaat
Stratejiler

- Mevcut kurum kültürünü geliştirerek kurumsal bir şirket değeri oluşturmak - Modern mimari teknikler, yapı kalitesi ve satış sonrası hizmetler ile müşteri memnuniyetini artırmak - Mevcut kaynakları etkin ve verimli şekilde kullanma - Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak - Çalışanların motivasyonunu ve kurum bağlılığını artırmak - İnsan kaynaklarını etkin şekilde değerlendirmek

İztaş İnşaat
Kalite ve Çevre

Yaşadığımız dünyada sahip olduğumuz en önemli kaynak, doğa... Gelecek nesillerin bir avuç yeşile muhtaç kalmaması için, sahip olduğumuz bu değerin kıymetini bilerek; doğayla bütünleşen, çevreye duyarlı, kalite standartlarına uygun yaşam alanları inşa etmek Hamitoğlu İnşaat için bir önceliktir.

Yükleniyor